Dijital Görüntüleme Sistemleri

Kapalı devre televizyon (CCTV) sistemi ile güvenlik, geçiş kontrol sistemleri ve bina kontrol sistemleriyle entegrasyonu kolaylaşmış hatta yaygın olarak da talep edilir hale gelmiştir. Sistem ile özel kablo ve kontrol donanımlarının kullanılma gereği de ortadan kalkmıştır.  

Birtakım yazılım ve donanımların eklenmesiyle bahsettiğimiz kamera sistemi ile operatör müdahalesine gerek kalmadan alarm üretebilir, plakaları tespit edebilirsiniz. Bahsettiğimiz sistem ile insan sayma ve raporlama, plaka tanıma, video içerik analizi gerçekleşmiş olur.

Kayıt kontrol donanımları ve kameralar; gerçekleşen olayların takip edilmesinin istendiği yerlerde günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Olayları izlemek ve alarm sistemi aracılığıyla anında tespit etmek, bu nedenle hızla müdahale etmek bu sistemle mümkündür. Kayıt kontrol sistemi ile gerçekleşmiş olayları daha sonra yapılan kayıtlarla takip etmek ve delil elde etmek de mümkündür.
Kapalı devre televizyon (CCTV) sistemi ile güvenlik, geçiş kontrol sistemleri ve bina kontrol sistemleriyle entegrasyonu kolaylaşmış hatta yaygın olarak da talep edilir hale gelmiştir. Sistem ile özel kablo ve kontrol donanımlarının kullanılma gereği de ortadan kalkmıştır. Birtakım yazılım ve donanımların eklenmesiyle bahsettiğimiz kamera sistemi ile operatör müdahalesine gerek kalmadan alarm üretebilir, plakaları tespit edebilirsiniz. Bahsettiğimiz sistem ile insan sayma ve raporlama, plaka tanıma, video içerik analizi gerçekleşmiş olur.