Telekom Servisleri

 

İnternet Servi̇s Sağlayıcısı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından Telekom Operatörü olarak yetkilendirilmiş olan firmamız, ihtiyacınız olan tüm telekomünikasyon hizmetlerini sorunsuz olarak sunmaktadır.

ISS (İnternet Servis Sağlayıcı)  İnternet Servis Sağlayıcı olarak hizmet veren Green Technology, dünyayla olan bağlantınızı en hızlı ve doğru şekilde sağlamaktadır.

Metroethernet / Fiber Hizmeti Bakır kablolar üzerinden sağlanan Adsl ve G.Dat hatlara nazaran fiber altyapı ve teknolojisi çok daha yüksek hızlarda erişim sağlamaktadır. Senkron İnternet ihtiyacı olan kurumsal işletmeler için gerekli olan hız ancak bu hizmet ile sağlanabilmektedir. Green Technology Fiber hizmetleri ile, nerede olursanız olun, en yüksek hızlarda internete erişim sağlarsınız.

Radyolink Hizmeti Fiber Altyapısı’nın ulaşamadığı bölgelere havadan fiber hızında kaliteli hizmet verebilmek için kullanılan radyolink teknolojisi Green Technology bünyesindeki mühendisler tarafından en ince ayrıntısına kadar hesaplar yapılarak müşterilere sunulmaktadır. Radyolink diğer Kablosuz sistemler gibi hava koşullarından etkilenmemektedir.
 

G.SHDSL Hizmeti Yukarıda yer alan diğer iki teknolojiye nazaran daha düşük ölçülerde data aktarım hizmeti veren G.SHDSL hatlar ihtiyaç görülmesi üzerinde Green Technology Mühendisleri tarafından projelendirilip Fiber ya da Radyolink yedekliliği için müşterilerimize hizmet olarak sunulabilmektedir.
 

P2P (Point to Point) Hizmeti Green Technology; gelişmiş Fiber veya Radiolink teknolojisini kullanarak, firmanızın merkezi ile diğer lokasyonlarınız arasındaki noktadan noktaya bağlantılarınızın istenen bant genişliklerinde ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlar.