HABERLER

Geçmişin birikimi, günümüzün bereketiyle ANADOLIA'da buluşuyor.

2021-12-28 09:52:25

Geçmişin birikimi, günümüzün bereketiyle ANADOLIA'da buluşuyor.

Anadolia ile Anadolu’nun günümüze uzanan somut ve somut olmayan kültürel mirası, günümüz teknolojisiyle harmanlanarak yaşamınızın her alanına uyum sağlayacak ve keyifle kullanacağınız ürünler hâline geliyor.

Anadolu’nun geleneksel desenleri, modern çizgilerle buluşuyor; çağlara uzanan bu büyük kültürel miras, dekoratif ürünler, yöresel kıyafetler, aksesuarlar gibi pek çok kategoride yaşamınızın bir parçası oluyor.

Zengin kültürel mirasımız, ANADOLIA ile sadece müzelerde sergilenir olmaktan çıkıp ulaşılabilir ürünler hâline dönüşüyor.

Kültürel birikimi üzerinde taşıyan her bir ürün, izini taşıdığı yörenin ona kattığı özellikle birlikte tanıtılıyor. Üretilen her ürün, hangi kültür dairesinde oluşmuş, ne için kullanılmış, kim ya da kimler tarafından yapılmış… tüm bu bilgiler de ANADOLIA bünyesinde çalışan sanat tarihçiler, arkeologlar, kültür miras uzmanları, antropologlar, tarihçiler tarafından derleniyor ve ürünlerle birlikte sizlere ulaştırılıyor.

Anadolia ilk konsept mağazasını kozyatağında açtı.Pastane ürünlerinden doğal markete, Anadolu'nun hazinelerinden sultanların silahlarına, Camda anadolu ürünlerinden heykellere, Anadolu'nun eşsiz lezzetlerini sunan restoranına kadar zengin anadolu kültürünü sunuyoruz.

Gelin Tanış Olalım!